stanowisko

Referent ds. Marketingu

miejsce pracy Konin, Region: Wielkopolska

data wygaśnięcia 2021-10-23 mija 2021-10-23

Główne zadania i obowiązki

- analiza branżowych imprez targowych oraz konferencji

- udział w przygotowaniu i organizowaniu imprez targowych oraz eventów okolicznościowych

- udział w przygotowaniu materiałów informacyjnych/ promocyjnych o firmie

- koordynowanie działań związanych z zamówieniem, przygotowaniem i dystrybucją materiałów reklamowych

- aktualizowanie treści na stronie internetowej

- współpraca z agencjami reklamowymi

- współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi w firmie

Wymagania

- wyższe wykształcenie

- mile widziane doświadczenie w marketingu

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- umiejętność organizacji pracy własnej

- zaangażowanie

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- niezbędne narzędzia pracy

- prywatną opiekę medyczną

- dofinansowanie do zajęć sportowych