stanowisko

Pracownik magazynowy

miejsce pracy Koło: Region: Wielkopolska

data wygaśnięcia 2021-08-06 mija 2021-08-06

Główne zadania i obowiązki

•    przyjęcie towaru na magazyn,

•     kontrola zgodności dostarczonego asortymentu,

•    potwierdzenie braku uszkodzeń,

•    oznaczenie towaru, wprowadzenie do systemu magazynowego,

•    wydanie towaru z magazynu,

•    kompletacja zamówień,

•    realizacja przepakowani, przesypów,

•    raportowanie w systemie magazynowym

Wymagania

•    doświadczenie w pracy na magazynie,

•    obsługa komputera w zakresie programów użytkowych,

•    gotowość do pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu,

•    silna motywacja do pracy i zaangażowanie,

•    systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy,

•    dyspozycyjność, kreatywność,

•    dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem WMS

Oferujemy

•     pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•    stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

•    niezbędne narzędzia pracy

•    prywatną opiekę medyczną

•    dofinansowanie do zajęć sportowych