stanowisko

Product Manager

miejsce pracy Konin, Region: Wielkopolska

data wygaśnięcia 2021-08-20 mija 2021-08-20

Główne zadania i obowiązki

- Wprowadzenie nowego produktu na rynek

- Tworzenie i realizacja strategii rozwoju produktu

- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

- Tworzenie długofalowych relacji z klientami

- Prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych

- Analiza potrzeb klienta i doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań

- Monitorowanie rynku przygotowywanie raportów i analiz pozyskanych danych

- Tworzenie dokumentacji produktowej

- Raportowanie statusu rozwoju projektu

- Udział w organizacji oraz uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

- Przygotowywanie prezentacji handlowych

Wymagania

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane doświadczenie w branży chemicznej lub budownictwa drogowego)

- Prawo jazdy kat. B

- Biegła obsługa komputera w zakresie programów użytkowych (mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP)

- Umiejętności negocjacyjne, prowadzenie prezentacji handlowych

- Komunikatywność, inicjatywa  i samodzielność w działaniu

- Umiejętność pracy w zespole

- Wysoka motywacja wewnętrzna i zaangażowanie w wykonywaną pracę

- Zorientowanie na sukces

- Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

- Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

- Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- Niezbędne narzędzia pracy

- Prywatną opiekę medyczną

- Dofinansowanie do zajęć sportowych